Трансформаційні ігри (Т-ігри) – це психологічний інструмент, який допомагає у легкій та невимушеній формі знаходити глибокі відповіді на свої запитання, трансформувати (перетворювати) негативні установки, переконання, твердження на позитивні та конструктивні.
Т-ігри схожі на настільні ігри. Як правило, є фішки, кубик, ігрове поле, правила, старт та фініш. Проте вони можуть відрізнятися залежно від завдань та задума автора.
Людина формулює запит (питання, яке її цікавить) і в ході гри отримує на нього відповіді. Кидає кубик, робить хід, дивиться, який сектор випав, що там написано й аналізує, як це про її життя та поточну ситуацію.
Тут спрацьовує метафора та асоціації. Читаючи фразу чи словосполучення, клієнт розуміє її по своєму, залежно від того, що у нього в середині.
Наприклад, запит у клієнта: “що я не помічаю, досягаючи своєї мети?”. І йому випадає у грі сектор зі словом: “Підтримка”. Ми починаємо досліджувати: що для нього підтримка? Чи відчуває він її у житті? Якщо ні, то від кого хотів би отримати? Або вона все ж таки є, а клієнт її не помічає? Що можна зробити, щоб це змінити (трансформувати)? Це лише маленька частинка того, як це працює.
Психологічна гра – це найкращий спосіб спробувати робити те, чого ніколи не робив. Для дітей гра – природний процес, це спосіб пізнання світу, набуття нового досвіду, розвитку духовних та фізичних сил.
Дорослі у глибині душі – ті самі діти. Попри вік, у нас ті самі «базові налаштування»: новий досвід – чи це освоєння навичок, чи переосмислення життєвої стратегії – нам простіше та швидше сприйняти через гру.
Вважається, що першу трансформаційну гру придумали ченці Тибету багато століть тому.
На полі із 64 квадратів вони «зашили» закони світобудови, які керують життям людини. Проходячи по клітинах і отримуючи підказки від гри, людина приймала важливі рішення, усвідомлювала, які кроки завели її в ті чи інші обставини, і що допоможе їй змінити себе і життя на краще.
За допомогою цього інструменту можна працювати з різними запитами й проблемами. Т-ігри гарно “підсвічують” ті моменти, які актуальні саме зараз. Якщо у психотерапії на отримання результату може піти багато сесій (зустрічей), то у грі ми можемо це отримати за 1 раз!
Ви можете стати нашим партнером та зробити внесок у розвиток нашого проєкту.
Наші банківські реквізити наступні:
Благодійна організація «Благодійний фонд «Дерево Мого Життя»
МФО 380805
АТ «Райффайзен Банк Аваль»
ЄДРПОУ 44676970
UAN IBAN UA73 3808 0500 0000 0026 0077 8025 7
Charitable organization «Charitable Foundation «The Tree of My Life»
44676970
JSC «Raiffeisen Bank Aval»
S.W.I.F.T. AVALUAUK
USD IBAN UA90 3808 0500 0000 0026 0067 8026 9
EUR IBAN UA87 3808 0500 0000 0026 0017 8026 4